Jump to content

Drukarka z funkcją etykiet kurierskich


Recommended Posts

Witam serdecznie!

Jestem tu nowy, jeżeli chodzi o drukarki jestem kompletnym laikiem. Poszukuję urządzenia wielofunkcyjnego, które poza standardowym drukiem A4 posiada też funkcję druku etykiet kurierskich takich jak dpd, GLS czy InPost. Wiem ze są osobne drukareczki do tego typu stikerow, jednak zależy mi na takiej 2/3 w jednym. Byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktos mógłby mi polecić taką do ok 2500 zł. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia!

Link to comment
Share on other sites

Cześć, wszystko zależy od tego ile będziesz drukować. Ja głownie zajmuję się drukarkami do domu i biura, ale mogę polecić  urządzenie laserowe, monochromatyczne HP LaserJet PRO M130 NW. Toleruje zamienniki, więc eksploatacja będzie tania. Podsyłam link do urządzenia: https://www.drtusz.pl/urzadzenia-laserowe-urzadzenie-wielofunkcyjne-hp-laserjet-pro-m130-nw-p-13109.html

 

Witam serdecznie!
Jestem tu nowy, jeżeli chodzi o drukarki jestem kompletnym laikiem. Poszukuję urządzenia wielofunkcyjnego, które poza standardowym drukiem A4 posiada też funkcję druku etykiet kurierskich takich jak dpd, GLS czy InPost. Wiem ze są osobne drukareczki do tego typu stikerow, jednak zależy mi na takiej 2/3 w jednym. Byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktos mógłby mi polecić taką do ok 2500 zł. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...