Jump to content

Laserowa, kolorowa do domu, niewielka, mozliwe zamienniki


Nowakko23

Recommended Posts

Witam. Szukam drukarki laserowej, kolorowej, koniecznie z lacznoscia WiFi i mozliwoscia drukowania prosto z telefonu. Zalezy mi na mozliwosci uzywania zamiennikow. Fajnie jakby byla dosc mala - mieszkanie w bloku. Funkcja skanera mile widziana ale wiem, że przy zachowaniu kompaktowosci moze to nie być możliwe. Budzet 1000zl +- 300zł. Dosc elastyczny, moge dopłacić jak warto
Link to comment
Share on other sites

Cześć, urządzenia laserowe, wielofunkcyjne, to bardzo duże sprzęty, dlatego jeśli zależy Ci na małych gabarytach, to najlepiej kupić samą drukarkę. Polecam drukarkę Brother HL-L3270 CDW, która ma komunikację przez WiFi, funkcję drukowania z chmury i urządzeń mobilnych, toleruje zamienniki, więc będzie tania w eksploatacji. Jest to najtańsze urządzenie, jakie mam w swojej ofercie z tymi wymaganiami, które podałeś. Podsyłam link, zerknij. 
https://www.drtusz.pl/urzadzenia-laserowe-drukarka-brother-hl-l3270-cdw-p-13999.html

 
Link to comment
Share on other sites

Fajna. A cos z innych producentow? Chyba ze nie ma nic sensownego. Nic nie mam do Brothera, po prostu chcialem wiedziec czy cos jeszcze o podobnej specyfikacji jest - oczywiscie z tolerancja zamiennikow.

Atramentowy kombajn np Epson Ecotank chyba sie nie sprawdzi przy długich postojach?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
A co np. z takim "tankiem" Brotherem atramentowym, ktory sie sam czysci? Znajomy ma i problemu nie mial z zasychaniem. A jak wyglada jakosc wydruku kolorowego w laserowej? Wiem ze do zdjęć srednio sie nadaja ale nie mam zamiaru "wywolywac" zdjęć. Osobiscie nienwidzialm druku kolorowego laserowego. Przeznaczenie głównie uczelnia żony i dzieci szkolne. Sam drukuje jedynie faktury 1x w miesiacu.
Link to comment
Share on other sites

Mam drukarkę z automatycznym systemem czyszczenia, Brother j105. Podłączona do prądu sama, raz na jakiś czas wyczyści głowice. Do tego ma tanie zamienniki. Jest to drukarka atramentowa. Została mi jedna na stanie. Niestety w ostatnim czasie ceny drukarek poszły w górę, a w hurtowniach brakuje sprzetów. https://www.drtusz.pl/urzadzenia-atramentowe-urzadzenie-wielofunkcyjne-brother-dcp-j105-p-5674.html

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...