Jump to content

Urządzenie do użytku domowego


Recommended Posts

Witam,

Poszukuję drukarki lub urządzenia wielofunkcyjnego do użytku domowego.

Wymagania:

-druk w kolorze,

-duplex,

- WIFI

-tanie tusze lub zamienniki.

Mój budżet mieści się w zakresie 500-1000 zł, wiem że w obecnej sytuacji ceny poszły w górę a magazyny pustoszeją, jednak liczę na pomoc ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cześć, to prawda ceny urządzeń poszły bardzo w górę, a z dostępnością sprzętu też jest duży problem. Jedyne, co teraz mogę zaproponować z WiFi, duplexem i tolerancją zamienników, to urządzenie Canon. Podsyłam link, mam nadzieję, że pomogłem!
Pozdrawiam- DrTusz
https://www.drtusz.pl/urzadzenia-atramentowe-urzadzenie-wielofunkcyjne-canon-maxify-mb2750-p-13646.html

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witam,

Poszukuję drukarki lub urządzenia wielofunkcyjnego do użytku domowego.

Wymagania:

-druk w kolorze,

-duplex,

- WIFI

-tanie tusze lub zamienniki.

Mój budżet mieści się w zakresie 500-1000 zł, wiem że w obecnej sytuacji ceny poszły w górę a magazyny pustoszeją, jednak liczę na pomoc ;)

Hej.

 

Ja bym polecił model Epsona L4160. Posiada wszystkie funkcje które potrzebujesz.

 

Urządzenie 3 w 1 z ekranem LCD: Drukowanie, kopiowanie, skanowanie oraz drukowanie dwustronne.Oprócz Wi-Fi drukarka posiada również Wi-Fi Direct.

 

L4160 jest modelem w technologii Eco Tank ,czyli zamiast standardowych kartridży drukarka posiada wbudowane pojemniki na tusz które są uzupełnianie za pomocą butelek z tuszem. Jedna butelka wystarcza na ok 4000 stron a kosztuje w graniach 30 zł.Taki system zapewnia wyjątkowo niski koszt wydruku w przeliczeniu na stronę, wydrukujesz do 14 000 stron w trybie czarno białym i do 5200 stron w trybie kolorowym na dołączonym do drukarki atramencie.

 

Zdecydowanie sprzęt godny uwagi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...