Jump to content

urządzenie wielofunkcyjne do 500- 600 zł


shaqiri

Recommended Posts

Witam, szukam urządzenia wielofunkcyjnego do domu. Wymagania: 

- kolorowa drukarka (częściej drukuje dokumenty, ale grafiki też się zdarza)

- tania eksploatacja 

- przydała by się funkcja samoczyszczenia, ze względu na dłuższe przerwy między drukowaniami

- wifi

 

nie wiem co mysleć o funkcji duplex oraz podajniku adf. o ile w biurze używam to dosyć często  o tyle w domu myślę, że niekoniecznie. Aczkolwiek chętnie bym porównał urządzenie bez jak i z tymi funkcjami. NIgdy nei używałem Canona i Brothera, Epsona miałem kiedyś w domu i z tego co pamiętam przy tanich zamiennikach pojawiały się problemy z przyjmowaniem nowo zakładanych kartridży, lub po założeniu nowych zamienników i wydrykowaniu zaledwie kilku stron pokazywało, że pojemnik jest pusty. 

 

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Cześć, jeśli chodzi o wyżej wymienione funkcje, to mogę polecić urządzenie Brother j105, ma skaner, funkcję komunikacji przez WiFi, automatyczny system czyszczenia i przede wszystkim toleruje zamienniki. Podsyłam link do urządzenia: https://www.drtusz.pl/urzadzenia-atramentowe-urzadzenie-wielofunkcyjne-brother-dcp-j105-p-5674.html

Pozdrawiam- DrTusz

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi Ci o druk fotografii w celach zarobkowych, to polecam wybrać specjalistyczne sklepy z drukarkami do tego przystosowanymi. Ja zajmuje się drukarkami biurowymi i domowymi, więc mogę jedynie polecić coś do zdjęć na użytek własny. Daj znać jaki masz budżet? :)

A za większe pieniądze co będzie się nadawać do druku fotografii?

Link to comment
Share on other sites

Canony nie maja automatycznego systemu czyszczenia, podobnie jest z Epsonami, nie każda drukarka taki system posiada. Jeden Brother z ADF i DUPLEXEM jest w mojej ofercie, kosztuje lekko ponad 1000, ale toleruje zamienniki i ma te funkcje. Zerknij, podsyłam link.
https://www.drtusz.pl/urzadzenia-atramentowe-urzadzenie-wielofunkcyjne-brother-mfc-j2330-dw-p-13110.html

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...