Jump to content

urządzenie wielofunkcyjne (drukarka + skaner) do 500 zł ?


klapton

Recommended Posts

Szukam jakiejś taniej i dobrej laserówki ze skanerem. Nie zależy mi na bajerach (chociaż za łączenie bezprzewodowe bym się nie obraziła, bo mam dość plątających się kabli). 

Generalnie nie drukuję za dużo, ale często (dlatego nie chce mi się latać co chwilę do punktu druku).

 

Wiem, że tanie i dobre często nie idzie ze sobą w parze i dzisiaj każde urządzenie się psuje prędzej niż później, ale może coś polecicie?

 

Na tusz mogłabym wydać powiedzmy średno 50-70 zł, powiedzmy (wiem czy to dużo, czy mało, bo ostatnią drukarkę miałam jak chodziłam do podstawówki i wtedy 10 zł to było dla mnie dużo :>)

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Myślę, że fajnym pomysłem dla Ciebie mogłaby być dzierżawa drukarki lepszej jakości. W abonamencie wykupujesz określoną ilość wydruków na miesiąc, nie interesuje Cię wtedy ani serwis drukarki, wymiana elementów i tego typu rzeczy. Jest sporo firm, oferujących tego typu usługi. Jeżeli natomiast chcesz kupić coś na własność, polecam z całego serca drukarkę laserową OKI C531dn dostępną między innymi na supportart.pl. Tania w eksploatacji, niezawodna i szybka. W bonusie, drukarka ta świetnie współpracuje z papierami do druku termotransferowego, więc będziesz miała możliwość nanoszenia trwałych, kolorowych nadruków na odzież, kubki, tworzywa, a nawet drewno.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...