Jump to content

Opinie o Brother dcp t500w


MarnyPopis

Recommended Posts

Witam, zastanawiłem się nad zakupem all in one laserowego ale dziś w sklepie gościu polecał mi brothera dcp t500w. Faktycznie cena o połowę mniejsza, zamienniki można wlewać bezpośrednio do pojemników drukarki, cena oryginałów bardzo niska, wystarczają na bardzo dużo kopii zarówno czarny 6000. kolor 5000 stron. Jakość druku podawana przez producenta rozdzielczość 6000x1200 dpi kolor i mono nie dorównują konkurencji nawet laserowej. Wydaje się to być dobrym rozwiązaniem jeśli chodzi o koszty eksploatacji i parametrów urządzenia. Obawiam się tylko, że podobnie jak poprzedniej mojej atramentówce HP kolorowej po pewnym czasie nieużytkowania, zaschnie głowica i po ptakach. Jeśli zreanimuję moją laserówkę mono HP to druki mono puszczałbym przez lasera a kolor przez Brothera. Poproszę o opinię, jeśli ktoś może zamieścić skan wydrukowanego dokumentu kolorowego i mono to znacznie ułatwiłoby mi podjęcie decyzji zakupowej.  W sieci są różne opinie ale nie wiadomo do końca kto je napisał.

 

Dzięki i pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Mój znajomy używa T500. Wcześniej drukował na laserówce mono Samsunga. Faktycznie przy zaopatrzeniu w tusze https://www.drtusz.pl/tusze-do-brother-dcp-t500-oryginalne-c-10422044392.html

jest to tani druk.

Gwarancja jest na 3 lata. Jednak gwarancja kończy się jeśli osiągniemy 30000 wydruków. Także już po 5 czarnych buteleczkach. Jakość wydruku trochę odbiega od atramentowych standardów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...