Jump to content

Szukam drukarki do szkoły, ma być tania!!!


docart

Recommended Posts

Witam ! Padła mi drukarka , a mój mały potrzebuje drukarki, bo korzysta z niej w drukowaniu materiałów do szkoły. Chodzi zarówno o tani druk, jak i tanią regenerację, mogą być też zamienniki. Co poradzicie mi , jaką drukarkę używać aby osczędnie to wychodziło? Pozdrawiam Marta

Link to comment
Share on other sites

W domyśle rozumiem,że drukarka będzie używana przez dzieci w roku szkolnym , a w wakacje będzie stała nieużywana. Normalnie zaproponowałbym drukarkę ze stałą głowicą, gdzie istnieje możliwość wymiany każdego koloru oddzielnie, który się zużył. Jednak gdy drukarka będzie miała okresy przestoju, najlepszym rozwiązaniem będzie drukarka HP z serii Ink Advantage. Mamy tutaj technologie 2 zbiorników, gdzie głowica jest już w zbiorniku, więc zaschnięty tusz nie niszczy drukarki a tylko zbiornik. Są to też pojemne i tanie zbiorniki już w oryginale. Co do podpowiedzi ofertowej to tutaj jest link: https://www.drtusz.pl/urzadzenia-wielofunkcyjne-atramentowe-c-536.html

 

Jakby były jakieś pytania to chętnie odpowiem.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Ja bym szukał użądzenia, do którego można zakładać nie oryginalne tusze. Kiedyś było fajnie, firmy nie były tak pazerne na pieniądze jak teraz. Jak miałe drukarkę to dolewałem tuszu i drukowała 5 razy na tym samym zbiorniczu. Teraz kupuje, a po jakimś czasie mam informację, że koniec tuszu, chociaż wcale tak nie jest. Widzę, że tusz jest ale program blokuje możliwość drukowania, dlatego lepiej wybierać taki model, który nam umożliwi korzystanie z produktów konkurencji.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...