Jump to content

Pomoc w wyborze drukarki do etykiet(A4)


Recommended Posts

Witam,

Czy kto jest mi w stanie polecić drukarkę kolorową - do biura - czyli masowe drukowanie, ktora również poradzi sobie z drukowaniem ETYKIET (są to kartki A4, na których jest 6 naklejek)> musi to byc drukarka ktora nie bedzie się nagrzewała za szybko.

Dziennie drukuje ok 100 szt etykiet. Do tej pory miałam drukarkę HP Color Laser Jet Pro MFP M176n ale to kompletny niewypał. Tonery na kołowrotku - czas drukowania jednej etykiety w kolorze czarnym - ok 30 sek. Przy czym po 5/6 kartkach drukarka zaczyna proces chłodzenia...który trwa kolejne 2-3 min. MASAKRA

Potrzebuje drukarki szybkiej i przystosowanej do drukowania etykiet z dobrym systemem chłodzenia. I chyba lepszą opcją będzie drukarka tuszowa - a nie tonerowa - przynajmniej z tego co sie orientowałam.

Mam budzet ok 1000-1500 zł - ale zalezy mi na dobrej jakości drukarce, kolorowej - fajnie by bylo zeby była tez wielofunkcyjna - ale to nie jest warunek.

Bardzo proszę o pomoc, bo muszę się zdeklarowac do końca tego tygodnia. 

Pozdrawiam,
Dominika 

Link to comment
Share on other sites

Polecałbym drukarkę https://www.doktortusz.pl/hp-laserjet-pro-400-color-m451-dn,k20212003282

 

A w naszym sklepie internetowym jest ona tu https://www.drtusz.pl/drukarka-laserowe-hp-laserjet-pro-400-color-m451dn-ce957a-p-3126.html

 

To sprawdzona technologia, prosta obsługa i tonery które można regenerować wysoko efektywnie i bezawaryjnie.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ciekawe przy 100 wydrukach dziennie jak długo ona wytrzyma. Bo nie znając sprzętu, sama cena może coś mówić, a może i nie.

A jak chodzi o tamtą laserówkę HP LJ Pro 400 to ona należy do takich co można dużo drukować, przz dugi czas i tanio bo ma pojemne tonery i jest do niej dużo zamienników. I jakość jest wystarczająca.

 Z kolei atramentówki dają lepszą jakość druku w kolorze, wręcz fotograficzną, nie grzeją się wcale, ale oczywiście wszystko ma swoje potencjalne problemy. Myśleć też potrafią długo, atramentówki z głowicami niewymiennymi czasami po upływie gwarancji padają te głowice. Nie wierzą żeby atramentówka bya szybsza od laserówki. One są wolniejsze od laserów. Jak chodzi o atramentówkę to nie potrzeba aż 1000 - 1500 zł żeby kupić super. Nawet te z niższej półki mogłyby być dobre, to znaczy takie gdzie głowica drukujca jest w kartridżu, wtedy kartridż można kilka razy napenić strzykawką jakimś dobrym tuszem a później dopiero jupić nowy gdy głowica się zużyje. Tylko że przy 100 wydrukach A4 dziennie to mniej więcej raz na dzień trzeba by dopeniać kartridż.

Ale oczywiście jak chodzi o jakość wydruku w kolorze to atramentówka jest o wiele lepsza.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...