Jump to content

Chcę drukować zdjęcia - co będzie najtańsze?


TOktOK

Recommended Posts

Witam wszystkich! Temat druku zdjęć był przerabiany w nieskończonośc, ale chciałbym zapytać jak wygląda sprawa zorganizowania sobie laboratorium fotograficznego w domu na lipiec 2014. Powiem że zależy mi aby zminimalizować cenę wydruku, a jednocześnie utrzymać jakiś poziom, który bedzie do zaakceptowania. Cena drukarki samej w sobie jest też istotna. Czekam na podpowiedzi, dziękuję. Andrzej( używam Canona jeśli chodzi o aparat - czy drukarka np. Canon będzie najbarzdiej kompatybilna?)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witam,

 

Powiem tak. Mając dostęp w firmie do wielu, naprawdę wielu urządzeń drukujących, których możemy używać "prawie darmo" (musiałem to napisać, aby szefowie się czepiali ;) ) nikt z nas nie drukuje zdjęć w pracy. Wszyscy nosimy je do zakładu fotograficznego.

 

Powody są dwa.

- zbyt wysoka cena pojedyńczego zdjęcia

- słaba jakość

 

Nie da sie na użądzeniu za klikaset złotych osiągnąć jakości maszyny z zakładu fotograficznego za kilkaset tysięcy, a nieraz i miliony złotych, a jak się podliczy koszt odpowiedniego papieru, zużytego tuszu i poświęcony czas, to naprawdę lepiej pójść do najbliższego "fotografa".

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...