Jump to content

Wybór urządzenia wielofunkcyjnego - ATRAMENT


Paweł.elpit

Recommended Posts

Witam Państwa.

Nie ukrywam, że jestem nowym forumowiczem i że potrzebuję pomocy, rady ekspertów w zakresie „drukujących” urządzeń biurowych.

Mianowicie potrzebuję urządzenia wielofunkcyjnego do małego biura. Obciążenie od 10 do 500 stron dziennie (rzadko do 1000+ stron). Wydruk dokumentów oraz tekstu z obrazem (żadnych zdjęć).

 

Parametry które musi spełniać zaproponowane urządzenie:

·         wydruk kolorowy – ATRAMENT,

·         skaner z podajnikiem (ADF),

·         druk dwustronny sprzętowy, skan dwustronny opcjonalnie,

·         koszt do 1500zł; oczywiście im tańsza w eksploatacji tym korzystniejsza,

·         Ethernet

 

Dodatkowe parametry rozpatrywane jako atuty:

·         Druk i skan w formacie A3,

·         WiFi,

·         Możliwość podłączenia systemu CISS (stałe zasilanie tuszem, już jedno urządzenie z systemem CISS posiadamy w firmie)

·         Im większa szybkość druku i większa jakość, tym „oczywiście” lepiej.

 

Z przeanalizowanych przeze mnie modeli, szczególnie zainteresowany jestem:

1.       Brother MFC-J6910DW  (możliwość druku i skanu A3 w dupleksie, dwa podajniki),

2.       Brother MFC-J5910DW  (możliwość druku i skanu A3 w dupleksie, jeden podajnik),

3.       HP Officejet Pro 8600 Plus ( max format A4, solidna firma),

4.       EPSON WORKFORCE PRO WP-4525 DNF.

 

Liczę na szeroki odzew z Państwa strony, szczególnie ekspertów zajmujących się na co dzień takim typem urządzeń oraz osób, które już miały z nimi doświadczenia zarówno pozytywne jak i negatywne.

 

Z góry dziękuję za pomoc przy wyborze,

Paweł P.

Link to comment
Share on other sites

Witam Państwa.

Nie ukrywam, że jestem nowym forumowiczem i że potrzebuję pomocy, rady ekspertów w zakresie „drukujących” urządzeń biurowych.

Mianowicie potrzebuję urządzenia wielofunkcyjnego do małego biura. Obciążenie od 10 do 500 stron dziennie (rzadko do 1000+ stron). Wydruk dokumentów oraz tekstu z obrazem (żadnych zdjęć).

 

Parametry które musi spełniać zaproponowane urządzenie:

·         wydruk kolorowy – ATRAMENT,

·         skaner z podajnikiem (ADF),

·         druk dwustronny sprzętowy, skan dwustronny opcjonalnie,

·         koszt do 1500zł; oczywiście im tańsza w eksploatacji tym korzystniejsza,

·         Ethernet

 

Dodatkowe parametry rozpatrywane jako atuty:

·         Druk i skan w formacie A3,

·         WiFi,

·         Możliwość podłączenia systemu CISS (stałe zasilanie tuszem, już jedno urządzenie z systemem CISS posiadamy w firmie)

·         Im większa szybkość druku i większa jakość, tym „oczywiście” lepiej.

 

Z przeanalizowanych przeze mnie modeli, szczególnie zainteresowany jestem:

1.       Brother MFC-J6910DW  (możliwość druku i skanu A3 w dupleksie, dwa podajniki),

2.       Brother MFC-J5910DW  (możliwość druku i skanu A3 w dupleksie, jeden podajnik),

3.       HP Officejet Pro 8600 Plus ( max format A4, solidna firma),

4.       EPSON WORKFORCE PRO WP-4525 DNF.

 

Liczę na szeroki odzew z Państwa strony, szczególnie ekspertów zajmujących się na co dzień takim typem urządzeń oraz osób, które już miały z nimi doświadczenia zarówno pozytywne jak i negatywne.

 

Z góry dziękuję za pomoc przy wyborze,

Paweł P.

Witam.

Z ekonomicznego punktu widzenia największe zbiorniki ma drukarka Epson, później HP.

Tak jak Pan napisał HP to sprawdzona solidna firma. 

Wszystkie drukarki posiadają głowicę zamontowaną w drukarce, a więc należy na nich regularnie drukować, bo inaczej głowica zaschnie.

Proszę porównać parametry drukarek oraz ich cenę, to może Panu pomoże w wyborze.

Życzę powodzenia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...