Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co zrobić z zużytą drukarką? Pomysły...

utylizacja zużyty sprzęt

• Please log in to reply
4 odpowiedzi na ten temat

#1 rarytas6090

rarytas6090

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 05 listopad 2012 - 10:15

Co mozna zrobić z zużyta drukarką, zepsuta? Proszę o wpisywanie pomysłów , dozwolone każde zastosowanie!!!!

#2 fed

fed

Member

• Members
  • PipPip
  • 11 Postów:

Napisany 06 listopad 2012 - 09:49

Ciekawy temat. Z zużytą drukarką idzie sie do firmy która skupuje i utylizuje sprzęt zużyty, elektroniczny złom, który wyrzucony w przysłowiowym lesie może narobić wiele złego w środowisku naturalnym. Mniejsza o plastiki i elementy metalowe, bo pierwsze sie nie rozpuszcza a drugie zwyczajnie rdzewieje. Chodzi bardziej o płyty z elektroniką, bo od cholery w nich chemii i metali ciężkich. Także proponuję profesjonalną utylizację.

#3 adamowers

adamowers

Newbie

• Members
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 07 listopad 2012 - 11:08

W utylizacji bardzo pomocne są dzieci, szczególnie każdy ośmioletni chłopak bardzo sie nadaje na utylizatora, wyposażonego w podstawowe sprzęty czyli śrubowkręt i mały młotek. Gdy raz przyniosłem zepsutą drukarkę do domu mój syn od razu zapytał czy może TO wziąć. To było wspaniałe patrzeć jaką frajdę sprawia rozbieranie drukarki i traktowanie poszczególnych elementów jako fajne zabawki. No i przez dwa tygodnie chłopak nie prosił o zabawki)))!!Także zepsuta drukarka może zastąpić Lego i jeszcze rozwija wyobraźnię techniczną!

#4 zinctext

zinctext

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 15 listopad 2012 - 09:23

A co byście powiedzieli na drukarkę a zepsutym laserem ale sprawdym napędem i zgrzewaniem. Może warto przepuścić przez taką drukarkę ciasto przygotowane przez żonę? Po przejściu przez wałki i fuser taki kawałek ciasta zmieniłby się w idealnie cienki naleśnik, może nawet upieczony/usmażony, wszakże w fuserze mamy 200 stopni. Jakby ktoś próbował tak wykorzystać ten sprzęt , to dajcie znać :P

#5 karkonoszezzz

karkonoszezzz

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 20 listopad 2012 - 12:44

Ja nie mam watpliwości, że drukarka przydałaby sie mojej teściowej, gdybym jej ta drukarke spusciła na głowę za jej chol***ne wtykanie nosa w nie swoje sprawy. Może też drukarkę możnabyłoby przerobić na jakieś narzędzie tortur w podobnej sprawie? Rażenie prądem, przypiekanie, miażdżenie??? :ph34r:

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników